Programator ERP

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Kepler Management Systems SRL active.

Vezi toate job-urile Programator ERP active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Kepler Management Systems SRL
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.04.2019

    Kepler Management Systems is one of the main Microsoft partners in Romania. We are dedicated in implementing and supporting Dynamics 365 Business Central (Navision) ERP solution.

    For more than 15 years in the market, Kepler successfully helped tens of customers to modernize their IT business systems, improve their operations and work better and easier through the means of Microsoft software solutions for business.

    For Kepler Management Systems both customers and employees are important. We are trying to deliver high quality services to our customer by ensuring that our employees have the best possible environment for productive and fulfilling work.

    Cerinte

    Absolvent sau în an terminal la o facultate cu profil informatic
    Cunoștințe de programare, algoritmi, teoria bazelor de date, programarea orientată obiect
    Tehnologii Microsoft: .Net, SQL Server
    Limba engleză

    Reprezintă un plus:
    - experienta cu aplicatii economice: ERP sau CRM
    - exeperiența anterioară de programare în Dynamics NAV (Navision)

    Responsabilitati

    Căutăm noi Programatori pentru proiectele noastre de dezvoltare a soluțiilor pentru afaceri bazate pe sistemul ERP Microsoft Dynamics NAV (Navision).

    Chiar dacă nu știi Dynamics NAV (Navision), dar ești programator, ești familiar cu tehnologiile actuale pentru proiectarea și dezvoltarea aplicațiilor și dorești să înveți si să te dezvolți, te așteptăm să ne trimiți CV-ul tău.

    Te așteaptă o echipa de profesioniști de la care vei avea ce să înveți și care te va încuraja să-ți pui în aplicare talentul și creativitatea. Vei lucra cu unele din cele mai răspândite sisteme informatice din lume, vei avea ocazia să aprofundezi modul în care funcționează soluțiile moderne pentru gestiunea afacerilor și modul în care se concep și se dezvoltă produsele software cele mai robuste. Vei lucra pe proiecte unde ceea ce faci contează și părerea ta este ascultată.

    În schimb, așteptăm de la tine calitate, atenție la detalii, profesionalism, dorința de a face lucrurile bine și în mod eficient, motivație și entuziasm.

    Vei lucra cu C# .Net, Dynamics NAV C/AL, SQL Server, Office 365, platforma Microsoft Azure. Vei participa la proiectele noastre de dezvoltare de software, vei scrie programe și documentația lor tehnică și, dacă ai experiența necesară, vei participa la designul și conceperea arhitecturilor aplicațiilor.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salariu fix atractiv, corelat cu aptitudinile și experiența
    - Mediu de lucru plăcut, aflat într-o locație centrală
    - Program de lucru flexibil
    - Abonament la servicii medicale
    - Documentație din abundență și finanțarea certificărilor profesionale
    - Acces la ultimele informații și produse software din domeniu
    - Oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe profesioniste și al unor proiecte de complexitate ridicată

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (273)