Office Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile HRS Romania active.

Vezi toate job-urile Office Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: HRS Romania
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.03.2020

    Moving forward is impossible without the initial drive to do things differently. Our business is all about the people we come across, whether it's in our everyday interactions or in our vision for the brand.

    Cerinte

    • Foarte bune abilitati de organizare;
    • Atentie la detalii;
    • Abilitatea de a lucra sub presiune;
    • Abilitati de comunicare verbala si in scris;
    • Cunostinte operare PC;
    • Cunostinte de limba engleza mediu-avansat;
    • Abilitatea de a invata rapid.

    Responsabilitati

    • Preluarea, inregistrarea, distribuirea catre departimentele implicate, indosarierea si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati si de expedierea corespondentei la destinatari;
    • Intampinarea vizitatorilor (clienţi, parteneri de afaceri,candidati, organe de control etc.), si asigurarea protocolului;
    • Raspunde de preluarea şi direcţionarea apelurilor telefonice si mesajelor;
    • Planificarea intalnirilor directorului general/executiv, efectuarea de rezervari, rezervarea biletelor de avion etc.;
    • Efectuarea comenzilor de materiale consumabile, produse de protocol;
    • Activitati de achizitii si suport administrativ.

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Salariu fix + beneficii;
    • Transport asigurat;
    • Program de lucru L-V: 8:00 - 16:30;
    • Mediu de lucru dinamic.

    Punctul de lucru este usor accesibil pentru persoanele domiciliate in Militari/Drumul Taberei.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (63)