Responsabil Logistica Gestiune

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teilor active.

Vezi toate job-urile Responsabil Logistica Gestiune active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Teilor
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 29.03.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Studii medii;
    Cunoasterea legislatiei in domeniu (legea Gestiunii nr.22/1969) constituie un avantaj;
    Cunostinte operare PC si pachet office; Experienta in operare sistem stocuri constituie un avantaj;
    Persoana organizata, atenta la detalii;
    Aptitudini generale de invatare, comunicare, calcul si lucrul cu documentele;
    Rezistenta la stres si efort fizic;

    Responsabilitati

    Efectuaza activitati de gestiune: receptii, intrari/iesiri, stocuri,transferuri,livrari, retururi;
    Amenajeaza si intretine locurile de primire si livrare a produselor,
    Organizeaza spatiile din gestiune in vederea depozitarii si pastrarii in buna stare a produselor,precum si optimizarea fluxului de depozitare;
    Verifica datele inscrise in documentele de insotire a marfurilor care intra sau ies din depozit (aviz de expeditie,factura fiscala, bon de consum etc.);
    Participa activ la inventarierea marfurilor si efectueaza propriul inventar al gestiunii ori de cate ori considera necesar;
    Verifica / elibereaza produsele receptionate conform cu documentele justificative;
    Asigura o buna functionare a operatiunilor de gestiune si a documentelor;
    Asigura gestiunea fizica si scriptica a stocului de marfa, precum si miscarea stocurilor;
    Pregateste comenzi si colete pentru expediere conform solicitarilor.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Pachet salarial atractiv;
    Asigurare medicala in reteaua Medicover;
    Asigurare de viata prin NN asigurari;
    Bonusuri in functie de realizari si evolutie;
    Lucrul într-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite;
    Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă în domeniu, în cadrul unei echipe tinere și puternice.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Teilor. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Teilor >>

    Pitesti,

    Pitesti,

    Pitesti,

    Vezi job-uri similare (8)