Junior Marketing

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Morgan Sol active.

Vezi toate job-urile Junior Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.06.2019

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    Esti candidatul ideal daca:
    - Ai studii superioare (de preferat in domeniul Marketing, Relatii Publice, Comunicare);
    - Experinta min 3-5 ani intr-un departament de marketing;
    - Ai bune cunostinte de utilizare a pachetului MS Office;
    - Esti disponibil ocazional pentru scurte deplasari.

    Responsabilitati

    In postura de specialist marketing vei desfasura urmatoarele activitati:
    - Vei propune actiuni de marketing in cadrul unui plan intocmit impreuna cu Directorul General;
    - Vei urmari si pune in practica planul de marketing agreat intern si cel al partenerilor (Robert BOSCH, MOTUL, etc);
    - Veti colabora cu echipele de marketing ale partenerilor la nivel European.

    Alte informatii

    Daca ni te alaturi, vei avea de castigat!
    - O colaborare de lunga durata cu un angajator care se dezvolta pe piata muncii de mai bine de 20 de ani;
    - Vei fi recompensat cu un salariu motivant si beneficii in stransa corelatie cu activitatea si implicarea aratata.

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (122)