Inginer Topometrist - Relocare Franta ( Paris )

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE active.

Vezi toate job-urile Inginer Topometrist - Relocare Franta ( Paris ) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 24.12.2019

    ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE a fost fondată în 1999, la București, specializată în proiectarea complexă a fațadelor. Încă de la înființarea sa activitatea principală a fost concentrată pe proiectarea și realizarea diferitelor tipuri de fațade. Alu Design proiectează soluții tehnice folosind sisteme complexe bazate pe atenta selecție a furnizorilor și a materialelor sale.

    Cerinte

    • Studii superiore tehnice ;
    • Carnet conducere categoria B ;
    • Experienta minim 3 ani ;
    • Cunostinte foarte bune de operare in MS-Office si AutoCad ;
    • Aptitudini de comunicare, analiza si atentie la detalii ;

    Responsabilitati

    • Efectuarea de trasari si verificari topometrice pentru constuctii civile si industriale ;
    • Activitatea se va desfasura in Franta, in zona Paris, unde se afla santierele companiei

    Alte informatii

    Beneficii :
    • Cazare si transport asigurate de companie ;

    Strainatate,

    Aplica fara CV
    Strainatate, Job national