Barista

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ana Pan active.

Vezi toate job-urile Barista active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Ana Pan
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.12.2019

    Ana Pan este un reper in domeniul cofetariei, patiseriei si panificatiei pe piata din Bucuresti. Fondata in 1990, Ana Pan are acum o retea de 14 de magazine in Capitala.
    Vino într-o echipă super! It’s cool to be oldschool!

    Cerinte

    Ana Pan isi mareste echipa! Vino in familia noastra operationala in shopurile Ana Baking Co.!
    Cu o experienta de peste 28 de ani, compania noastra a devenit reperul bucurestenilor pentru tot ce este bun, natural si de calitate, iar asociatii nostri de vanzari sunt imaginea companiei noastre in fata clientilor.

    Suntem un colectiv pasionat de tot ceea ce facem si ne dezvoltam continuu pentru a deveni cea mai talentata echipa de customer service din Romania. Ne ghidam dupa valorile noastre de entuziasm, spirit de echipa si dezvoltare continua pentru ca in fiecare zi sa invatam ceva nou si sa crestem profesional si personal impreuna.

    Angajam atat colegi cu experienta cat si fara, asa ca indiferent de profilul tau, ne-ar placea sa ne cunoastem!

    Locatiile noastre sunt: Mall Vitan, Mall Plaza, Calea Dorobanti.

    Responsabilitati

    Impreuna cu echipa ta vei fi responsabil de:
    • vanzarea gamei noastre de produse si prepararea produselor din cafea,
    • de interrelationarea cu clientii si de mentinerea magazinelor la standardele companiei.

    Alte informatii

    Pachetul nostru de beneficii include:
    • Tichete de masa
    • Cu singuranta nu o sa rezisti produselor noastre delicioase, asa ca poti sa achizitionez produse din diverse promotii!
    • Bonus de performanta – Daca esti super si impreuna cu echipa reusesti sa atingi sau chiar sa depasesti target-ul din vanzari, atunci noi te recompensam!
    • Bonus de recomandare – Ne recomanzi un prieten/vecin/amic la fel de talentat ca tine si noi iti apreciem ajutorul!
    • Zile libere pentru evenimente deosebite

    La Ana Pan vei putea invata un skill nou in fiecare saptamana, iar prin Academia de Training Ana Pan unde oferim traininguri specifice lunar vei putea accede rapid pe pozitii superioare.

    Te asteptam in echipa Ana Baking Co. cu un plan de dezvoltare profesionala personalizat si, in mai putin de un an, poti fi chiar tu cel care conduce echipa!

    Aplica fara CV
    3000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Timisoara, Job national