Contabil vorbaret :)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Smart Bill active.

Vezi toate job-urile Contabil vorbaret :) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Smart Bill
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.08.2019

    Smart Bill este cel mai bun prieten al antreprenorului roman. Rezolva o buna parte din durerile firmelor din Romania (facturare, stocuri, raportare).

    Cerinte

    La modul cel mai sincer, iti recunoastem ca este nevoie sa ai experienta ca si Contabil (inregistrari contabile) si sa iti placa sa vorbesti :) (cu alti oameni, nu de unul singur :p)
    Este super mega grozav daca ai cunostinte pa parte finaciar-contabila si fiscala, daca esti orientat/a catre client si daca iti place contabilitatea, insa nu excluzi varianta de a iesi din zona executiva.

    Responsabilitati

    De ce spunem cele de mai sus? Pentru ca rolul tau este acela de a asigura asistenta utilizatorilor Smart Bill CONTA ( o aplicatie de contabilitate cool si SMART).
    Mai exact, vei comunica telefonic sau pe email cu alti contabili, in limba voastra :) Conturi, TVA, si alte nebunii :)
    De ce e importanta experienta ta pe inregistrari contabile? Caci vei reusi astfel sa ii ghidezi in a scoate maximum de beneficiu de pe urma aplicatiei noastre, astfel incat sa le usureze munca mult, mult de tot .

    Dar stii cum e, "vorba lunga saracia omului", haide sa discutam toate-toate la un interviu.
    Te vom molipsi cu energia noastra, te avertizam! :)
    Despre beneficii putem discuta tot atunci. Iti putem promite insa, inca de acum, ca se va termina cu happy end, pentru toata lumea .