Contabil vorbaret :)

Angajator: Smart Bill
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.03.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    La modul cel mai sincer, iti recunoastem ca este nevoie sa ai experienta ca si Contabil (inregistrari contabile) si sa iti placa sa vorbesti :) (cu alti oameni, nu de unul singur :p)
    Este super mega grozav daca ai cunostinte pa parte finaciar-contabila si fiscala, daca esti orientat/a catre client si daca iti place contabilitatea, insa nu excluzi varianta de a iesi din zona executiva.

    Responsabilitati

    De ce spunem cele de mai sus? Pentru ca rolul tau este acela de a asigura asistenta utilizatorilor Smart Bill CONTA ( o aplicatie de contabilitate cool si SMART).
    Mai exact, vei comunica telefonic sau pe email cu alti contabili, in limba voastra :) Conturi, TVA, si alte nebunii :)
    De ce e importanta experienta ta pe inregistrari contabile? Caci vei reusi astfel sa ii ghidezi in a scoate maximum de beneficiu de pe urma aplicatiei noastre, astfel incat sa le usureze munca mult, mult de tot .

    Dar stii cum e, "vorba lunga saracia omului", haide sa discutam toate-toate la un interviu.
    Te vom molipsi cu energia noastra, te avertizam! :)
    Despre beneficii putem discuta tot atunci. Iti putem promite insa, inca de acum, ca se va termina cu happy end, pentru toata lumea .