Administrator Birouri

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Audionova active.

Vezi toate job-urile Administrator Birouri active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Audionova
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.06.2019

    De 24 de ani, înțelegi, trăiești și iubești cu aparatele auditive Audionova.

    Aducem bucuria sunetelor înapoi în viața ta și suntem alături de tine cu soluții potrivite de reabilitare auditivă, acolo unde tratamentul medicamentos sau soluțiile chirurgicale au dat greș.

    Fie că îți este dor să te bucuri de sunetele naturii sau de râsetele nepoților, la Audionova te bucuri de aparate auditive personalizate, potrivite dorințelor tale, realizate cu ajutorul tehnologiei 3D.

    Pentru că auzul tău este responsabilitatea noastră, alegem tot ce este mai bun pentru tine. De aceea, folosim aparatură de diagnosticare a hipoacuziei de ultimă generație și suntem unicul distribuitor de aparate auditive ReSound în Romania.

    Cerinte

    • Persoana responsabila, punctuala, bine organizata
    • Discreta, atenta la detalii
    • Persoana serioasa si harnica
    • Aspect ingrijit
    • Disponibilitate deplasare

    Responsabilitati

    • Se asigura ca baile, bucataria, sunt aprovizionate cu materiale consumabile necesare (prosoape de hartie, sapun, hartie igienica etc.)
    • Pastreaza ordinea in zona de depozitare a materialelor de curatare
    • Pastreaza evidenta bunurilor materiale pe care le are in gestiune si raspunde pentru pastrarea si utilizarea lor
    • Maturarea si spalarea pardoselilor existente, ori de cate ori este nevoie
    • Stergerea geamurilor si a usilor, ori de cate ori este nevoie
    • Efectuarea zilnica a curateniei in birouri, bucatarie, toalete
    • Colectarea sacilor de gunoi menajer de la bucatarie, bai, birouri si depozitarea lor in locurile special amenajate

    Alte informatii

    • Program de lucru de luni pana vineri
    • Mediu de lucru placut si curat
    • Salariu 2400 net
    • Bonuri de masa
    • Decont transport public

    Hybrid

    Aplica fara CV
    1500 - 1860 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (5)