Tehnician teste electromecanice

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile VALEO active.

Vezi toate job-urile Tehnician teste electromecanice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: VALEO
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 19.02.2019
    Remote work: On-site

    Cerinte:

    Tehnică de bază (stagiu de practică / internship în un atelier auto sau într-o fabrică pe partea de mentenanta mecanică - electrică);

    Studii medii / superioare în domeniul tehnic;

    Cunostinte de Microsoft Office Excel la nivel mediu - avansat;

    Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;

    Disponibilitatea de a lucra în două schimburi: 07:00 - 15:00, 15:00 - 23:00, luni-vineri;

    Bună abilități de comunicare și capacitate dezvoltată de prioritate și organizare a activităților;

    Orientare spre rezolvarea eficienței și situației dificile.

    Responsabilitati principale:

    Configurarea echipamentelor de testare (de exemplu: mecanică, electrică și dispozitive de fixare, încărcarea programului, definirea parametrilor);

    Realizarea testelor mecanice și electrice în conformitate cu programul de testare și disponibilitatea echipamentului necesar;

    Efectuarea testelor electromecanice incluse în RPA (Audit de produs armat) în conformitate cu Protocolul de testare / Familia de produse;

    Efectuarea testelor pentru dezvoltarea produsului, validarea proiectelor noi sau de transfer, validarea materialelor noi - oferirea suportului pentru activitatile departamentului P0 / P30;

    Participarea la îmbunătățirea activității de lucru prin Propuneri de Ameliorare (PA).

    beneficii:

    Pachet financiar motivant: salariu, mese de masă, cadou de tichete, al 13-lea salariu, diverse bonusuri și bonusuri, reducere abonament sport (7card);

    Asigurare medicala privata;

    Oportunități de instruire și dezvoltare a unei cariere;

    Mobilitate interna și internațională;

    Cursuri de limbi străine plătite de companie, în funcție de nevoile postului;

    Zile suplimentare de concediu în funcție de vechimea în muncă;

    Cantina în locația Valeo și reduceri la meniu;

    Bookster - accesul la sistemul de imprumut prin carte virtuala;

    Transport gratuit din Timișoara.

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Targu Mures, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (24)