Sales Specialist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Swiss Solutions active.

Vezi toate job-urile Sales Specialist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Swiss Solutions
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.05.2019

    Suntem Swiss Solutions, cea mai mare agenție de traduceri din si furnizarilor de servicii lingvistice din Romania. Lucrăm la cele mai înalte standarde profesionale și etice cu scopul de a livra servicii de traducere potrivite pentru tine.

    Cerinte

    1. Orientare către client
    2. Cunoașterea limbii engleze (nivel avansat)
    3. Autodisciplină, automotivare și simț al responsabilității foarte dezvoltat
    4. Permis de conducere categoria B
    5. Excelente abilități de comunicare și negociere
    6. Atenție sporită la detalii
    7. Experiența în vânzări reprezintă un avantaj

    Responsabilitati

    1. Cunoaște foarte bine serviciile firmei pentru a le putea oferi clienţilor cele mai bune soluţii;
    2. Prospectează continuu piața, identifică potențiali clienți și dezvoltă o relație de business cu aceștia;
    3. Promovează şi vinde serviciile agenției potențialilor clienți;
    4. Dezvoltă propriul portofoliu de clienți;
    5. Creează oferte personalizate în funcție de necesitățile clientului: negociere condiții contract, termene de plată, tarife etc.;
    6. Menține datele clienților actualizate în baza de date internă;
    7. Respectă politicile și procedurile Swiss Solutions.

    Alte informatii

    1. Echipă tânără și foarte motivată;
    2. Responsabilități incitante;
    3. Oportunități de învățare și dezvoltare (traininguri interne și externe, conferințe, târguri naționale și internaționale);
    4. Salariu competitiv ;
    5. Bonusuri de performanță financiare și non-financiare.

    4000 RON NET / luna
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (198)