Internship platit in domeniul tehnic

Angajator: Adient Timisoara
Domeniu:
  • Internship
  • Tip job: practica
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 18.03.2019

    Cu 238 de unități la nivel global și 85.000 de oameni bine pregătiți, suntem compania recunoscuta la nivel mondial ca cel mai mare furnizor de scaune auto. În Timișoara din anul 2007, laminăm, tăiem, embosăm, serigrafiem și brodăm materiale speciale pentru scaunele auto.

    Cerinte

    Esti student sau masterand? Fa primul pas spre o cariera de succes!

    Adient iti ofera oportunitatea de a invata de la o echipa de profesionisti ce va fi alaturi de tine de la primii tai pasi in companie

    Cerinte:

    Student sau masterand in domeniul ingineriei / tehnic
    Cunoștințe de limba engleza - nivel mediu
    Bune abilitati de comunicare
    Cunostinte bune MsOffice (in special Excel)

    Responsabilitati

    Ce oferim?

    Internship platit
    Program flexibil
    Suport pe toata durata internship-ului
    Un mediu de lucru profesionist