Programator Platforma 1C

Angajator: SMART ID DYNAMICS
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 23.03.2019

    Smart ID Dynamics este o companie cu capital integral romanesc, ce are ca directie principala digitalizarea proceselor de automatizare industriala si dezvoltarea solutiilor de mobilitate enterprise, automatizarea operatiunilor logistice din cadrul depozitelor si magaziilor, trasabilitate, incident management, data collection, Industrial IOT, inventarierea mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar si furnizarea de servicii profesionale cu valoare adaugata.

    Cerinte

    Absolvent studii superioare – profil IT;
    Cunostinte de baza despre sistemele de operare, limbaj SQL;
    Cunostinte solide de limba engleza; limba rusa – avantaj;
    Cunostinte platforma 1C – avantaj;
    Orientare catre rezultate si respectarea termenelor asumate;
    Abilitati de comunicare si de a lucra in chipa, initiativa personala.

    Responsabilitati

    Dezvolta/intretine aplicatii pe platforma specifica de dezvoltare 1C Enterprise;
    Intocmeste documentatia tehnica pentru aplicatiile dezvoltate;
    Asigura suport clientilor pentru folosirea aplicatiilor.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Mediu placut de lucru, cursuri profesionale;
    Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
    Beneficii atractive: abonament medical, Bookster, Fruit Day;