Coordonator operational

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Coordonator operational active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Management - Consultanta
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.05.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    -Experiență în managementul echipei;
    -Perseverenta in atingerea obiectivelor, gandire strategica, dinamism;
    -Bune abilitati de comunicare;
    -Capacitate de a rezolva probleme si situatii nou aparute;
    -Excelente abilitati de analiza, planificare si control-evaluare.

    Responsabilitati

    -Ofera sprijin operational la implementarea mijloacelor organizaționale, tehnice si umane;
    -Analizeaza actiunile prioritare, propune un plan de actiune si il implementeaza;
    -Manageriaza eficient responsabilii de servicii aflati in subordine;
    -Garanteaza productivitatea si rentabilitatea productiei;
    -Gestioneaza relatia si raporturile dintre filiale;
    -Propune actiuni preventive si corective in cazul disfunctiunii in productie;
    -Propune solutii pentru optimizarea procedurilor;
    -Gestioneaza cu autoritate situatiile de criza si declanseaza operatiuni.

    Alte informatii

    Beneficii:

    -Salariu atractiv;
    -Bonuri de masa;
    -Asigurare privata de sanatate;
    -Transport decontat;
    -Bonus de performanta individuala, prime de sarbatori si de concediu;
    -Al-13-lea salariu;
    -Spor de fidelitate in functie de vechime in cadrul companiei.

    Daca esti interesat de oferta noastra, nu ezita sa trimiti CV-ul tau. (tel. 0728.303.784)