Junior Assistant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GVP Consulting active.

Vezi toate job-urile Junior Assistant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: GVP Consulting
Domeniu:
  • Banci
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.04.2019
    Scurta descriere a companiei

    Companie de consultanta

    Cerinte

    Studii superioare finalizate.
    Capabil sa utilizeze suita Office la un nivel mediu.
    Cunoaşterea structurii şi conţinutului limbii incluzînd cunoaşterea înţelesului şi scrierii cuvintelor, a regulilor de compunere şi a regulilor gramaticale.
    Limba engleză, vorbit şi scris la nivel mediu.
    Coerentă în limbaj
    Gîndite analitică

    Responsabilitati

    Profilul candidatului ideal:

    Sistematic, orientat catre executia in pasi a task-urilor.
    Orientat catre dezvoltare personala continua.
    Disponibilitate la program prelungit, daca este cazul.
    Învăţare prin modelare: a face o sarcină după ce aceasta i-a fost arătată ca model şi i-au fost explicate principiile de funcţionare a acesteia.
    Observarea detasata: capacitatea de a observa un proces detasat de rezultatul final, cu scopul de a-l imbunatatii.
    Organizarea muncii într-o manieră ordonată, clasificată, clară si sistematica.
    Ascultare activă: concentrarea atenţiei asupra a ceea ce spun oamenii, capacitatea de a înţelege punctele de vedere susţinute de alţii, formularea adecvată a întrebărilor şi evitarea întreruperii discursului celorlalţi în momente nepotrivite.
    Inteligenta emotionala dezvoltata si capacitatea de a-si controla emotiile si a intelege emotiile celorlalti.
    Abilitatea de a intelege interlocutorul, de a pune intrebari de clarificare astfel incat celalalt sa se simta inteles.
    Atitudine deschisa si permisiva fata de greselile lui si ale celorlalti, capacitatea de a lua greselile ca invatatura, in special cand se refera la elemente noi, elemente de test.

    Descrierea companiei:

    We provide the optimum value in functionality, location and cost for our customer.
    We serve as an intermediary between the construction companies that build the buildings and the people that use them.
    We offer our real estate expertise as we coordinate with construction companies on behalf of final owner.
    We imagine a commercial building, an apartment block, or even an entire residential district in a currently undeveloped area by looking into the future and projecting what tomorrow’s consumers will need.
    We have 14 years of experience on the Romanian real estate market. Over the last five years we have successfully completed 8 projects in Bucharest area.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (89)