Tehnician retele telecomunicatii junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Camusat RomTelecomunicatii active.

Vezi toate job-urile Tehnician retele telecomunicatii junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Camusat RomTelecomunicatii
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 04.10.2020

    CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII - Societate multinationala, parte a grupului francez CAMUSAT, leader in domeniul constructiilor de infrastructuri pentru telecomunicatii.

    Cerinte

    Cerinte:

     Cunoastere si intelegere a operatiunilor in teren pentru instalarea echipamentelor radio si transmisiuni
     Experienta in teren atat in reteaua fixa cat si in reteaua mobila
     Cunostinte despre sistemele telecomunicatii Huawei/Alcatel, MW, BTS etc.
     Atestat lucru la inaltime

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

     Instalarea si integrarea echipamentelor de telecomunicatii Huawei/Alcatel, MW, BTS etc.
     Instalarea echipamentelor mecanice, electrice si / sau electronice pe site-ul de telecomunicatii
     Instalarea de antene radio indoor si outdoor (2G, 3G, 4G), MW pe suporturi existente
     Instalarea conectorilor, etichetelor, impamantarii si surselor de alimentare (UPS) indoor sau oputdoor
     Receptia materialelor si uneltelor de constructie
     Asigurarea manipularii, transportului, depozitarii pieselor si subansamblelor, sculelor, dispozitivelor si echipamentelor de lucru

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Salariu motivant
    • Bonusuri de performanta
    • Oportunitatea de a lucra in proiecte industriale majore, inovatoare
    • Cariera si oportunitati de dezvoltare pe baza de performanta
    • Pachet de beneficii (asigurare medicala,etc.)

    Aplica fara CV
    2600 - 3000 RON NET / luna
    Ilfov,

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (7)