Absolvent Agronomie? Cautam Agent Vanzari zona Giurgiu!

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Absolvent Agronomie? Cautam Agent Vanzari zona Giurgiu! active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Agricultura
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Giurgiu
  • Actualizat la: 07.03.2019

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    * Studii superioare agronomice sau experienta anterioara in Vanzari (industria agricola);
    * Flexibilitate, deschidere la schimbare şi la nou;
    * Iniţiativă, imaginaţie, spirit antreprenorial;
    * Consecvenţă, ambiţie si putere de muncă;
    * Atitudine pozitivă, prezenţă placută, capacitatea de a stabili relaţii interpersonale, reale abilităţi de comunicare, bun negociator;
    * Permis de conducere categoria B, disponibilitate de a face deplasări - cerinta obligatorie

    Responsabilitati

    * Prezenţă zilnică in zona de activitate;
    * Prospectarea pieţei si identificarea de noi potentiali clienţi;
    * Promovarea produselor societatii;
    * Indeplinirea planului de marketing si vanzări;
    * Acoperirea sistematică a teritoriului conform unui plan zilnic de rute;
    * Menţinerea si dezvoltarea relaţiilor de colaborare cu clienţii deja existenţi, căutarea unor oportunităţi suplimentare pentru extinderea distribuţiei;
    * Culegerea informaţiilor legate de clienţi si de concurenţă, obţinute de pe raza zonei de activitate;

    Alte informatii

    Oferta + Beneficii:

    * Venit extrem de atractiv format din parte fixa lunara + bonusuri (nelimitate) bazate pe performanta trimestriala si anuala - se va discuta la interviu;
    * Maşină de serviciu, disponibila si in interes personal;
    * Trainnig-uri de specialitate;
    * Atmosferă placută de lucru intr-un mediu profesionist cu o echipa tanara.

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,