Asistent Administrativ - part time

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Colonnade Insurance active.

Vezi toate job-urile Asistent Administrativ - part time active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Angajator: Colonnade Insurance
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.03.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cum ne dorim sa fii:

    - Sa ai diplomă de bacalaureat;
    - Sa vorbesti Limba Engleză minim la nivel mediu, iar in Limba Română sa fii fluent;
    - Sa ai o personalitate prietenoasa si dorinta de a invata;
    - Sa ai abilitatea de a gestiona mai multe priorități, de organizare eficienta a activitatilor;
    - Sa ai un excelent ochi la detalii si sa fii orientat spre client;
    - Sa ai abilitatea de a lucra într-o echipă si o abordare orientată spre rezultate;
    - Sa stii sa lucrezi foarte bine in MS Office - Outlook, MS Word, Excel.

    Responsabilitati

    Ce vei face la noi:

    - Vei sprijini Inspectorii de Asigurari cu diferite sarcini de administrare a politelor de asigurare;
    - Vei administra, întreține și arhiva dosarele de cont;
    - Vei mentine contactul cu clienții – Brokerii de asigurari pentru situatii specifice administrarii politelor.

    Alte informatii

    Ce iti oferim:

    - Vei deveni parte a unei echipe mici, dar foarte profesionista și cu experiență de specialiști în asigurări;
    - Vei putea să iti dezvolți abilitățile de afaceri intr-o companie multinationala de prestigiu;
    - Vei lucra într-o atmosferă prietenoasă, intr-o cladire moderna de birouri din Piata Victoriei;
    - Vei avea un program de lucru part-time, flexibil, compatibil cu studiile pe care le efectuezi;
    - Vei obține un pachet salarial competitiv, in linie cu piata de Asigurari.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (64)