Referent Regional Legume Fructe/Carmangerie Zona de Vest

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Controlul calitatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Satu-Mare
  • Timisoara
  • Actualizat la: 15.02.2019
    Cerinte

    - Experienta anterioara de management in domeniul alimentar;
    - Bun pedagog, persoana perseverenta, riguroasa, bune abilitati de comunicare;
    - Deschidere si orientare spre rezolvarea de probleme;
    - Gandire strategica, bune abilitati de organizare.
    - Disponibilitate la deplasari 50% din timpul serviciului.

    Responsabilitati

    Referentul regional indeplineste urmatoarele responsabilitati:

    - formeaza si acompaniaza echipele magazinelor in aplicarea retetelor si asigurarea calitatii constante a produselor finite in magazine;
    - se asigura de animarea comertului in magazine;
    - participa la construirea ofertei promotionale (comenzile de marfa promo si stabilirea preturilor de vanzare promotionale);
    - participa la definirea unui plan de actiune/strategii a segmentului;
    - identifica nevoile clientilor privind existenta in magazin a anumitor produse;
    - acompaniaza echipele din magazine in obtinerea de randamente optime si a rentabilitatii asteptate;
    - se asigura de utilizarea corespunzatoare a fiselor de productie/cadantierelor corelate cu nevoile magazinelor;
    - monitorizeaza periodic preturile si gama de produse a concurentei;
    - intocmeste analize privind toti indicatorii de performanta ai raionului din perimetrul sau

    Alte informatii

    Beneficii
    -Pachet salarial motivant;
    -Oportunitatea de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale in deplina dezvoltare;
    - Stabilitate;
    - Participare la traininguri de formare profesionala si dezvoltare personala;
    - Asigurare medicala;
    - Asigurare stomatologica;