CONCEPTOR INSTALATII SISTEME- AUTOMOTIVE CONNECTIVITY

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile RIAN PARTNERS active.

Vezi toate job-urile CONCEPTOR INSTALATII SISTEME- AUTOMOTIVE CONNECTIVITY active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: RIAN PARTNERS
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.05.2019

    We are RIAN & Partners, a 100% Romanian concept – recruitment agency and we provide specialized human resources management services within the industrial field.

    Our goal is clear and simple: to improve every recruitment and organizational development processes. We support ambitious businesses to find the proper human capital for their development plans. We offer guidance to dynamic candidates in order to find their dream job.

    Cerinte

    •Studii superioare tehnice (Autovehicule Rutiere, Electrica (Electrotehnica), Electronica, Mecanica, Mecatronica, I.M.S.T.);
    •Minimum 1 an in proiectare Catia V5 si Management de proiect;
    •Cunostinte de informatica specifice activitatii;
    •Cunostinte de inginerie auto;
    •Cunostine in domeniul electric;
    •Desen tehnic;
    •Franceza – nivel mediu;
    •Engleza – nivel mediu;
    •Abilitati de comunicare, lucru in transvers, analiza si sinteza, atitudine proactiva (anticipare, gestionare riscuri);
    •Orientare catre client, gandire structurata, spirit de echipa, rezistenta la factori de stres exteriori, disponibilitatea pentru munca suplimentara.

    Responsabilitati

    Actualizează componentele 3D;
    Inainteaza propuneri pentru rezolvarea instalațiilor KI și propune solutii de optimizare;
    Verifică propunerile primite de la furnizori și echipa de asamblare;
    Propune soluții tehnice posibile;
    Actualizează documentația tehnică pentru suporturile dezvoltate (planuri de arhivare);
    Oferă suport pentru etapele importante;
    Asigură dezvoltarea produsului conform specificațiilor;
    Asigură suport în rezolvarea problemelor dificile;
    Asigură suport în obținerea de acorduri cu departamentele Montage și After Sales;
    Verifică zilnic scenariile din Catia.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre RIAN PARTNERS. Consultati Politica de procesare a datelor personale a RIAN PARTNERS >>

    Aplica fara CV
    6000 - 9000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (105)