Front/Back-Office Analist cu limba greaca, maghiara sau germana.

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Front/Back-Office Analist cu limba greaca, maghiara sau germana. active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 12.05.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    -Limba greaca la nivel avansat;
    -Minima experienta de lucru în domeniul logisticii, facturarii, serviciilor pentru clienti;
    -Cunoștințe și experiență de utilizare programe MS Office, iar sistemele ERP/SAP reprezinta un plus;
    -Spirit de echipa si flexibilitate de a lucra intr-un mediu multicultural;
    -Foarte bune abilitati de comunicare si orientare spre clienti.

    Beneficii:

    -Pachet salarial competitiv;
    -Tichete de masa;
    -Bonus de performanta 5% din salariul net anual;
    -Asigurare medicala;
    -Prima de vacanta;
    -Mediu de lucru tanar, profesionist, flexibil și prietenos.

    Program de lucru :

    -L-V: 8h/zi

    Responsabilitati

    -Extrage si analizeaza rapoartele privind datoriile restante;
    -Primeste si proceseaza comenzile clientior;
    -Pastreaza o buna relatie cu clientii si gestioneaza reclamatiile acestora;
    -Verifica datele si comenzile clientilor in timp util;
    -Verifica, conform procedurilor, miscarile virtuale ale sistemelor (livrare, returnare, umplere) si comunica rezultatele managerilor, coordonatorilor de vanzari și managerului ierarhic;
    -Emite facturi pentru inchirieri de cilindri, rezervoare si vrac;
    -Corecteaza erorile in sistem;
    -Intocmeste rapoarte și analize specifice procesului.

    Daca esti interesat de oferta noastra, nu ezita sa trimiti CV-ul tau. (tel. 0728.303.784)