Director Magazin CCC Sighisoara

Angajator: CCC
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sighisoara
  • Actualizat la: 18.02.2019

    Echipa CCC este dinamica, potrivita pentru persoane care isi doresc sa se dezvolte profesional in domeniul Comert/Retail si care isi doresc o cariera in Vanzari.

    Cerinte

    Am aprecia la tine:

    - Abilitațile de comunicare, spirit comercial dinamic si perseverent;
    - Simtul responsabilatii, cu spirit de echipa si abordare pozitiva;
    - Nivelul mediu pentru limba engleza;
    - Orientare spre performanta si dorinta permanenta pentru dezvoltare profesionala;
    - Preferabil minim 2 ani experienta in domeniu.
    - Discount la produsele din magazin.

    Responsabilitati

    Ce ar trebui sa faci:

    - Sa coordonezi activitatea comerciala si operațională din magazin, asigurand o echipa motivata;
    - Sa asiguri atingerea obiectivelor de vanzari si a indicatorilor de performanta lunari si semestriali;
    - Sa recrutezi si sa formezi personalul nou din magazin;
    - Sa organizezi echipa astfel incat sa asiguri existenta produselor la raft, cu preturi afisate corect, respectand standardele de curatenie;
    - Sa implementezi in magazin standardele de Visual Merchandising ale companiei;
    - Sa intocmesti si/sau sa verifici actele zilnice necesare vanzarii in magazin;
    - Sa te implici in vanzarea directa a produselor catre client;
    - Sa comunici orice situatie care afecteaza buna funcționare a magazinului din punct de vedere tehnic si organizatoric.

    Alte informatii

    Ce iti oferim:

    - Posibilitati reale de avansare si crestere profesionala;
    - Flexibilitatea programului;
    - Tichete de masa;
    - Bonusuri;