Client Officer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Client Officer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.02.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Ești proaspăt absolvent, NU ai experiență, dar în același timp îți dorești o carieră în domeniul bancar? Perfect!

    Gi Group România recrutează Client Officer, pentru una dintre cele mai mari instituții bancare din România.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului
    Vei fi resposabil de:

    ➣ Menținerea relației cu clienții și prospecții băncii;
    ➣ Oferirea de informații complete și corecte cu privire la produsele și serviciile din portofoliul băncii;
    ➣ Initierea apelurilor telefonice catre clienti, pentru a propune cea mai buna oferta personalizata de produse si servicii.

    Alte informatii

    Alaturi de clientul nostru vei beneficia de:

    - Pacher salarial atractiv
    - Tichete de masa in valoare de 15 lei/zi
    - Decontarea transportului in valoare de 70 de lei
    - Se asigura transport pana la sediul companiei de la statia de Metrou Aurel Vlaicu
    - Program de lucru L-V, 9.00 - 17.00
    - Mediu de lucru profesionist si sustinere in dezvoltarea unei cariere pe termen lung

    Convinge- te si tu de perspectivele pe care le poti avea si contacteaza-ne la numerele de telefon 0729 005 258/ 0730 019 018