Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile C&M JELER active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: C&M JELER
Domeniu:
  • Banci
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 12.04.2019

    Din 2004, C&M JELER importa si distribuie consumabile si echipamente profesionale pentru sectorul industrial si auto din Romania. Produsele sunt verificate si testate in conformitate cu cele mai exigente standarde, unde a fost nevoie obtinand omologari riguroase.

    Cerinte

    Candidatul ideal

    - Studii superioare economice;
    - Cunoştinţe de contabilitate;
    - Experienţă minim 1 an pe un post similar;
    - Abilităţi de utilizare PC: cunoştinţe MS Office (Excel avansat);
    - Cunoştinţe WinMentor – constitue avantaj;
    - Aptitudini de comunicare eficientă (orală şi scrisă), perseverenţă, flexibilitate;
    - Abilităţi de planificare, organizare, analiză şi sinteză;
    - Permis de conducere Cat. B;

    Responsabilitati

    - Înregistrează încasările şi plăţile în lei conform extrasului de cont;
    - Operează încasările şi plăţile în numerar conform registrului de casă;
    - Operează avansurile din trezorerie conform deconturilor;
    - Înregistrează facturi de prestaţii furnizori interni;
    - Responsabilităţi de credit control pentru clienţi şi furnizori;
    - Colectează, înregistrează, arhivează şi raportează informaţii şi documente specifice cu care intră în contact;
    - Menţine şi îmbunătăţeşte relaţia şi comunicarea cu clienţii interni/externi;
    - Oferă suport agenţilor comerciali;
    - Întocmeşte situaţii şi rapoarte financiar-contabile şi verifică corelarea acestora;
    -Coordonarea parcului AUTO;

    Cu o traditie de 15 ani, C&M Jeler dezvolta afacerile din domeniul auto si industrial prin gamele de produse inovative, prin demonstratii tehnice si training-uri specializate, precum si prin intelegerea provocarilor pietei si timpului.
    Suntem o companie cu prezenta nationala si dezvoltam parteneriate win-win cu clientii/partenerii nostri.
    In C&M Jeler profesionalismul, spiritul antreprenorial si cultura bazata pe valori sunt cheia succesului nostru. Cea mai importanta investitie este in echipa noastra de campioni. Te invitam sa fii parte a succesului nostru !

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi, Job national