Trezorier

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Foodpanda active.

Vezi toate job-urile Trezorier active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Foodpanda
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.03.2019

    foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 5000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

    Cerinte

    Cerinte

    • Studii superioare in domeniul financiar - contabil
    • Experienta pe un post similar - 1-2 ani
    • Cunostinte bune de operare calculator (MS Office)
    • Cunostinte medii de limba engleza
    • Cunostinte si experienta operare Excel
    • Cunostinte operare Ciel reprezinta un avantaj, dar nu sunt obligatorii
    • Atentie la detalii, perseverenta si responsabilitate

    Responsabilitati

    foodpanda este serviciul de comenzi online de mancare cel mai mare și cu cea mai rapida dezvoltare in Romania, parte a Delivery Hero, cu prezență in peste 50 de tari din Europa, Asia, Orientul Mijlociu si Africa. Avem peste 3000 de angajati in intreaga lume si consideram ca ei reprezinta cea mai importanta parte a succesului nostru.

    Pentru a sustine expansiunea afacerii la nivel national suntem in cautarea unui trezorier pentru a se alatura departamentului nostru financiar-contabil. Rolul este unul foarte important pentru noi deoarece asigura suport in buna colaborare pe care o avem cu furnizorii si clientii nostri dpdv financiar.

    • Efectuarea platilor (cash, online)
    • Tine evidenta cash-ului din casa si solicita extrageri cand este necesar
    • Reconcilierea soldurilor de clienti si furnizori
    • Emitere facturi utilizand Excel
    • Backup pentru inregistrare facturi
    • Evidenta mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar

    Alte informatii

    Beneficii

    • Salariu motivant
    • Oportunitati reale de dezvoltare in cadrul companiei
    • Mediu de lucru placut
    • Decont abonamente transport
    • Bonuri de masa de 15 ron/zi
    • Abonament medical la Regina Maria
    • Contract pe perioada nedeterminata

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate,

    Vezi job-uri similare (315)