Tehnician mentenanta

Angajator: Gi Group
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.02.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - Bune cunostinte de electrica, mecanica, hidraulica, pneumatica in sistemul de productie prese de injectat mese plastice si roboti industriali;
    - Experienta minima de 3 ani;
    - Corectitudine, seriozitate si organizare.

    BENEFICII :

    - Salariu atractiv;
    - Bonuri de masa 15 lei;
    - Prime de sarbatori;
    - Asig. Medicala privata;
    - 24 zile de CO;
    - Ore suplimentare platite dublu.

    Responsabilitati

    - Asigura mentenanta corectiva si preventiva a echipamentelor de productie;
    - Comunica si transmite problemele intampinate in timp real, analizeaza impreuna cauzele defectiunii si propune solutii;
    - Completeaza dosarele si formularele legate de mentenanta, repara echipamentele si instalatiile conform procedurilor;
    - Participa la punerea in functiune a noilor echipamente.