Telesales Partener Telekom

Vezi toate job-urile Connect Business Group - Partener Telekom active.

Vezi toate job-urile Telesales Partener Telekom active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Connect Business Group - Partener Telekom
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.04.2019

    Connect Business Group - Partener Telekom este o companie tanara cu experienta in domeniul telecomunicatilor. Suntem un grup ce isi doreste performanta in ceea ce face. Ne dorim sa functionam ca un intreg, prin adoptarea unui cod comportamental comun.Credem ca dezvoltarea continua este cea care poate aduce rezultate.

    Cerinte

    Candidatul ideal
    ABILITATI
    - Comunica telefonic si construieste usor relatii bazate pe incredere cu clientii sai
    - investigheaza si intelege corect nevoile clientului si gaseste solutii adaptate acestora
    - Capteaza atentia clientilor intr-un mod placut si conduce discutiile cu acestia in scopul promovarii si vanzarii serviciilor prezentate
    APTITUDINI
    Optimist, energic, persuasiv, cu atitudine pozitiva, perseverent, disciplinat, pragmatic

    Responsabilitati

    RESPONSABILITATI
    - Prospectează telefonic și identifică potențiali clienți B2B
    - Desfășoară atat direct activități de negociere, vânzare, evaluare post-vânzare, cat si genereaza lead-uri catre consultantii de vanzari
    - Urmărește în mod activ dezvoltarea portofoliului de clienți
    - Ofera informatii relevante despre serviciile promovate
    - Participă la activități și campanii de promovare a serviciilor
    CERINTE
    - Experiență anterioară minim 2 ani in telesales sau call center
    - Capacitatea de a lucra autonom, de a genera lead-uri noi
    - Absolvent de studii superioare
    - Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint) si navigare online

    Alte informatii

    BENEFICII
    - Salariu fix+ bonus
    - Programe de training
    - Mediu de lucru modern si dinamic

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,