Sef Servciu Plan Productie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Sef Servciu Plan Productie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 30.04.2019

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    - Studii medii de profil tehnic;
    - Experienta de minim 3 ani in domeniul mase plastice;
    - Limba engleza nivel mediu, limba franceza reprezinta un avantaj;
    - Cunoasterea principiilor, metodelor fundamentale de gestiune a productiei;
    - Cunoasterea proceselor si a metodelor PRQ, SMED.

    BENEFICII :

    - Salariu atractiv;
    - Bonuri de masa 15 lei;
    - Prime de sarbatori ;
    - Asig. Medicala privata;
    - 24 zile de CO;

    Responsabilitati

    - Determina planurile de actiuni de ordin tehnic, uman, relational si organizational in vederea atingerii obiectivelor de rentabilitate, calitate, securitate pentru atlier de productie;
    - Garanteaza respectul si aplicarea proceselor pentru raportarea productiei;
    - Asigura sistemul de informatii intre productie/servicii anexe/directiune;
    - Optimizeaza exploatarea proceselor si a competentelor disponibile;
    - Garanteaza aplicarea regulilor in atelierul pe care il conduce;
    - Supravegheaza realizarea productiei respectand planningul de productie elaborat impreuna cu serviciul logistica;
    - Organizeaza si orienteaza actiunile corective, anima planurile de actiuni, planurile de progres si planul de productivitate pentru atelierul de productie pe care il conduce;
    - Defineste nevoile de personal si garanteaza formarea operatorilor la posturile de lucru;
    - Inspecteaza atelierul, observa anomaliile, definiste actiunile corective si le urmareste;
    - Se implica in demersul de ameliorare continua, anima aportul de idei de ameliorare continua si coopereaza in vederea respectarii legislatiei de securitate, PSI si mediu.

    Daca esti interesat si vrei sa ne cunoastem, trimite acum CV-ul tau. (tel. 0728.303.784)

    Timisoara,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (51)