Agent vanzari (Perioada determinata)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile PepsiCO active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari (Perioada determinata) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: PepsiCO
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 24.03.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    -Studii medii;
    -Experienta in vanzari – minim un an;
    -Permis conducere categoria B (minim un an) obligatoriu;
    -Abilitati de comunicare si prezentare;
    -Orientare catre rezultate;
    -Gandire analitica;
    -Abilitati de negociere.

    Responsabilitati

    -Realizeaza planul de vanzari bugetat conform targetului lunar;
    -Este responsabil de vanzarea produselor companiei:
    -Prezinta clientilor de pe zona promotiile si campaniile stabilite;
    -Mentine continuu relatia cu clientii si le ofera asistenta si solutii de rezolvare optima a situatiilor dificile;
    -Mareste portofoliul de clienti;
    -Completeaza zilnic rapoarte de vanzari in vederea optimizarii procesului si a strategiei de vanzari;
    -Foloseste materiale POS si este responsabil de mercantizarea produselor conform standardelor companiei;
    -Face incasari si identifica solutii optime in cazul intarzierilor de plata;
    -Depune zilnic numerarul incasat si preda chitantierul pentru verificare.