Trainer

Angajator: Gi Group
Domeniu:
  • Management Trainee
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 20.02.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    -Studii superioare;
    -Limba engleza nivel avansat;
    -Experienta minimum 1 an in productie, metode sau inginerie;
    -Abilitati de comunicare, initiativa si energie

    Beneficii:

    -Salariu atractiv;
    -Bonuri de masa;
    -Asigurare privata de sanatate;
    -Transport decontat;
    -Diverse prime de productie, de performanta individuala, prime de sarbatori si de concediu;
    -Al-13-lea salariu;
    -Spor de fidelitate in functie de vechime in cadrul companiei.

    Responsabilitati

    -Concepe o scoala de formare interna pentru noii angajati;
    -Implementeaza si pune la dispozitia angajatiilor o structura clara a trainingului;
    -Ofera suport constant participantilorla training;
    -Efectueaza evaluarea periodica a angajatilor si intocmeste fisa de dezvoltare profesionala in cadrul companiei.

    Daca esti interesat si vrei sa ne cunoastem, trimite CV-ul tau acum. (tel. 0728.303.784)