Contabil junior - Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SOLI active.

Vezi toate job-urile Contabil junior - Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: SOLI
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.02.2019

    SOLI a aparut din dorinta de a oferi clientilor si candidatilor nostri solutii inovative si o noua abordare a proceselor clasice de recrutare.

    Cerinte

    Cautam o persoana dornica sa-si dezvolte cariera in domeniul economic. Experienta de 1-2 ani este un avantaj, insa nu o conditie eliminatorie.

    Cerinte:
    - Studii superioare finalizate in domeniul economic (cu licenta);
    - Cunostinta limba engleza (scris si vorbit) - cel putin nivel mediu
    - Cunostinte operare PC - MS Office
    - Atentie la detalii
    - Disponibilitate imediata
    - Spirit de echipa
    - Dorinta de dezvoltare profesionala

    Responsabilitati

    - Persoana va oferi suport pentru Directorul Economic al companiei;
    - Inregistrare documente contabile
    - Verificari decont pentru echipa de vanzari
    - Emitere si trimitere facturi
    - Actualizare date parteneri comerciali
    - Alte activitati specifice departamentului financiar-contabil, in functie de prioritatile companiei.

    Alte informatii

    Locatia postului: Piata Alba Iulia, Bucuresti.
    Pe langa salariu si bonusuri, se ofera tichete de masa.

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (116)