Patient Advisor Part-time Cluj Napoca

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Regina Maria active.

Vezi toate job-urile Patient Advisor Part-time Cluj Napoca active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Relatii Publice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Regina Maria
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Relatii Publice
  • Telecomunicatii
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 23.04.2019

    Reteaua privata de sanatate REGINA MARIA are la baza doua principii pe care le-a urmarit mereu: specialisti de foarte buna calitate si grija lor fata de pacient. Ne dorim sa avem alaturi de noi colegi care sa demonstreze si sa promoveze valorile REGINA MARIA prin:

    - asumarea raspunderii pentru actiunile lor
    - cultivarea calitatii si oferirea de solutii eficiente, diferite, inedite, rapide si simple
    - comunicare deschisa si incurajarea dezvoltarii unei relatii de incredere intre ei si colegi
    - sustinerea si implicarea in atingerea obiectivelor de echipa
    - acordarea si acceptarea cu deschidere a feedbackului constructiv

    Cerinte

    Consideri ca pe langa abilitatile profesionale, caracteristicile personale pot aduce un plus de calitate muncii tale?

    Noi apreciem oamenii care:

    Sunt atenti la nevoile oamenilor cu care interactioneaza;
    Sunt gata sa ofere experiente memorabile pozitive;
    Sunt ambasadorii lucrului in echipa;
    Sunt fideli angajamentelor pe care le iau;
    Doresc intotdeauna sa fie mai buni decat au fost ieri.

    Responsabilitati

    Cauti o rampa de lansare spre o profesie plina de satisfactii?

    Pe langa o colaborare frumoasa, iti oferim:

    Program part-time seara sau in week-end, in functie de disponibilitatea ta;
    Contract pe perioada nedeterminata;
    Bonusuri in functie de performanta si vechime;
    Participarea la cursuri de perfectionare si dezvoltare profesionala;
    Sala de relaxare si acces la biblioteca Bookster;
    Asigurare medicala privata si posibilitatea arondarii membrilor familiei;
    Discount-uri substantiale la partenerii companiei;
    Posibilitatea relocarii in alt departament al companiei, in functie de preferintele si aptitudinile tale;
    Zile de concediu suplimentare fata de cele standard.