Front Office Receptionist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Front Office Receptionist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 11.03.2019

    Suntem o companie cu capital 100% romanesc ce activeaza pe piata serviciilor de BPO din Romania. In prezent, avem doua trei puncte de lucru, in Bucuresti, Valcea si Bacau si deservim clienti din 13 industrii diferite. Ne mandrim cu o echipa de 450 de profesionisti, 250 de statii de lucru, proiecte desfasurate in 8 limbi straine si aproximativ 10 milioane de interactiuni anuale. Oferim clientilor nostri servicii de contact center, back-office, programe de coaching, solutii SaaS si servicii de recrutare si inchiriere de personal.

    Cerinte

    - Stii deja engleza la un nivel conversational si te bucuri ca vei avea ocazia sa o exersezi: tu vei fi prima persoana de contact pentru candidatii si clientii companiei.
    - Incepi conversatiile cu un zambet si toti prietenii iti lauda abilitatile de comunicare
    - Stii ca atitudinea este un lucru mic, dar care face o diferenta mare: esti pozitiv(a) si gasesti o solutie pentru orice situatie
    - Iti place sa lucrezi atat individual, cat si in echipa, iar punctualitatea este cartea ta de vizita
    - Ai disponibilitate pentru un program de lucru full-time de luni pana vineri, in intervalul 09-18.

    Responsabilitati

    - Activitatea se va desfasura in front office: vei intampina candidatii si vizitatorii companiei si te vei asigura ca se simt bineveniti. Vei prelua apelurile acestora, vei sorta corespondenta
    - O echipa de recruiteri te va ajuta in activitate: le vei acorda suport si vei ajuta la atingerea obiectivelor de echipa
    - Ne vom baza pe tine in promovarea joburilor, atragerea si selectia candidatilor potriviti, programarea lor la interviu
    - Este un mediu in care ideile noi sunt incurajate: vei identifica noi surse de recrutare si metode de atragere a candidatilor
    - Te vei dezvolta alaturi de noi, iar cand va veni momentul potrivit, vom incuraja promovarea ta.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - colectiv vesel si prietenos (aprox. 300 de colegi);
    - acces la biblioteca Bookster;
    - abonament la clinica de sanatate Regina Maria;
    - sansa de a te dezvolta si a creste impreuna cu noi.

    Succes!