Medic Specialist /Primar Psihiatrie Pediatrica

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile QLT® Group România | Recrutare active.

Vezi toate job-urile Medic Specialist /Primar Psihiatrie Pediatrica active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: QLT® Group România | Recrutare
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.02.2019
    Scurta descriere a companiei

    MISIUNEA QLT® Group România | Recrutare

    Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

    Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrați.

    "Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

    Cerinte

    Clinica ofera servicii de psihiatrie-psihoterapie-logopedie pentru toata familia. Se adreseaza tuturor minorilor, cu varste cuprinse intre 3 si 18 ani. Clinica detine in prezent doua centre (in sector 4 si 1) si urmeaza sa deschida unui al 3-lea punct de lucru in zona centrala.

    Cerinte:
    - facultatea de medicina;
    - colaborator sau angajat (se pot asigura pacienti pentru acoperirea unei norme intregi);
    - activitate de birou dar si teren ocazional (10%);
    - Liber de contract cu CASMB.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - va asigura evaluarea sanatatii psihice a copiilor si adolescentilor pana la 18 ani
    -va evalua si colabora cu membrii familiei pentru asigurarea unui mediu familial sanatos psihologic pentru dezvoltarea copilului
    -va face referiri dupa caz, daca considera necesar, catre psihologii clinicii specializati in psihoterapia copilului/familiei
    răspunde de coordonarea activităţii cabinetului medical;
    - răspunde de actele pe care le întreprinde şi de deciziile luate, conform pregătirii şi în limitele competenţei profesionale;
    - să cunoasca si sa respecte reglementările în vigoare privind ghidurile terapeutice
    - îşi actualizează asigurarea de malpraxis;
    - răspunde de calitatea serviciilor oferite ;
    - respectă confidenţialitatea informaţiilor de la locul de muncă în ceea ce priveşte: pacienţii, salariile etc.

    Alte informatii

    Oferta:
    - negociabila in functie de experienta si tipul colaborarii.

    BUCURESTI, Bacau, Cluj Napoca,

    BUCURESTI, Iasi, Sibiu,

    Vezi job-uri similare (75)