Reprezentant Vanzari (industia mobilei)

Vezi toate job-urile Brightway (on behalf of our customer) active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari (industia mobilei) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Brightway (on behalf of our customer)
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Chitila
  • Actualizat la: 10.10.2019

    Brightway is a company specialized in recruitment, training and management consultancy. Present for more than 14 years on the market, we have successfully completed over 300 projects and contributed to the development of over 20,000 participants. Brightway specialists have developed a set of psychometric tools useful in the recruitment process that identify the degree of matching with the role within the organization. We aim to identify precisely the roles our partners need and to offer complete solutions to recruit the right people with the organization and the role.

    Cerinte

    Cerintele in acest start-up din industria mobilei (Chitila, Ilfov) sunt urmatoarele:

    • Absolvent studii medii sau superioare, avantaj studii economice
    • Minim 2-3 ani experienta in vanzari, avantaj experienta vanzari proiecte sau vanzari in industria mobiliera
    • Capacitati de vanzare si negociere
    • Abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor de vanzari
    • Initiativa si spirit intreprinzator
    • Abilitati de cooperare cu echipa interna pentru asiguarea desfasurarii proiectelor in conditiile agreate
    • Cunostinte operare PC (Word, Excel, Power Point)
    • Permis categoria B
    • Disponibilitate de deplasare intre sediul companiei (orasul Chitila) si locatia clientilor

    Responsabilitati

    • Prospecteaza piata in vederea identificarii clientilor noi din zona Bucuresti si Ilfov
    • Promoveaza produsele si serviciile companiei in vederea atingerii si depasirii obiectivelor de vanzari stabilite (clienti, vanzari)
    • Urmareste atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari
    • Stabileste si participa la intalniri cu clientii
    • Negociaza contractele de vanzari in limitele agreate
    • Coordoneaza proiectele si sustine executia in conformitate cu conditiile agreate contractual
    • Dezvolta relatii profesionale cu clientii, partenerii si echipa interna
    • Mentine contactul si comunica eficient cu clientii, partenerii, directorul de vanzari si echipa interna
    • Participa la sedinte interne, pregateste informatia necesara legata de vanzari, si ia actiuni dupa sedinte conform actiunilor agreate
    • Raporteaza periodic activitatea de vanzari (clienti prospectati, clienti noi identificati, clienti existenti, situatie vanzari si obiective)

    Clientul nostru este un start-up in industria mobilei infiintat in Aprilie 2018 care doreste extinderea echipei cu un agent de vanzari extrem de motivat. Viitorul coleg va face parte dintr-o echipa de profesionisti cu expertiza in domeniu de peste 10 ani. Compania detine o hala de productie in orasul Chitila unde se efectueaza operatiuni de desenare, debitare si montare mobilier personalizat din pal si mdf adresat atat zonei rezidentiale cat si office.

    Se ofera un mediu de lucru pozitiv si beneficii motivante.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,