CEO fabrica Falticeni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile CEO fabrica Falticeni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Manager
    Orase:
  • Falticeni
  • Actualizat la: 30.03.2019

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    Studii superioare, de preferat economice sau tehnice;
    Experiență anterioară de minim 5 ani în conducerea unei fabrici (total de 100 de angajați, cel puțin trei niveluri de conducere (manageri de departamente / angajați în cercetare și dezvoltare);
    Abilități de comunicare foarte bune;
    Abilități de management și leadership dovedite de-a lungul carierei;
    Limba engleză fluent;
    Permis de conducere;
    Capacitate de a lucra și în weekend;
    Dorința și capacitatea de a inova și de a aduce valoare.

    Responsabilitati

    Managementul general al unei unități de producție echipamente în Fălticeni.

    Alte informatii

    Se oferă:
    - relocare;
    - mașină;
    - salariu în jur de 2500 euro net;
    - bonus în funcție de rezultate și obiective.