Profesor limba si literatura romana

Angajator: Centrul de meditatii si dezvoltare personala
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.02.2019

    Centrul de meditatii si dezvoltare personala ofera servicii de meditatii elevilor claselor V-XII la majoritatea materiilor scolare. Ne adresam si absolventilor din anii anteriori care nu au promovat examenul de bacalaureat. Lucram cu drag pentru a sprijini indeplinirea oricarui obiectiv scolar, fie ca acesta reprezinta asimilarea materiei scolare, promovarea unor examene, corigente, sau pregatirea pentru examene de diferenta.

    Cerinte

    Student/ absolvent Litere
    Modul psiho-pedagogic
    Persoana punctuala, responsabila, dspusa sa se dezvolte profesional.

    Responsabilitati

    Realizarea sedintelor de meditatii cu elevi ai claselor V-XII. Indeplnirirea obiectivelor stabilite.

    Programul este flexibil, candidatul putand alege intervale orare de luni pana duminica, intre 8 si 18.