Secretară

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Transart active.

Vezi toate job-urile Secretară active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Transart
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 15.02.2019

    TRANSART este o companie cu tradiție în dezvoltarea de aplicații software pentru mediul de afaceri și #1 în Romania pe SFA – aplicații mobile pentru forța de vânzări și merchandising. Producător de software ERP care adresează principalele nevoi ale afacerilor de comerț, import și distribuție.

    Cerinte

    - Studii medii (încheiate cu promovarea examenului de bacalaureat)
    - Cunoștințe bune de utilizare a pachetului Microsoft Office
    - Cunoștințe de limba engleză nivel mediu/avansat (scris, vorbit, citit)
    - Experiență in domeniu, minim 1 an
    - Perseverență, seriozitate și responsabilitate
    - Abilități excelente de organizare

    Responsabilitati

    - Gestionarea fluxului de documente, a apelurilor telefonice interne și externe;
    - Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei
    - Efectuarea rezervărilor pentru zbor si hotel
    - Îndeplinirea activităților de protocol
    - Emiterea de facturi, avize sau chitanțe - ocazional

    Alte informatii

    Ofertă (bonusuri, beneficii):
    - instruire continuă în domeniul de activitate
    - colegi care-ți pot fi mentori la serviciu și prieteni în afara lui
    - mediul de lucru dinamic și divers care stimulează dezvoltarea profesională
    - salariu care răsplătește munca și performanțele atinse

    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    3200 - 4000 RON NET / luna

    Vezi job-uri similare (9)