Manager Comercial - 103075

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile METRO Cash Carry Romania active.

Vezi toate job-urile Manager Comercial - 103075 active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: METRO Cash Carry Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 05.04.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Profilul candidatului:
    * Experienta anterioara in comert
    * Experienta relevanta in coordonarea echipelor
    * Orientare si deschidere catre clienti
    * Responsabilitate si seriozitate
    * Flexibilitate si spirit de echipa

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:
    * Coordoneaza activitatea operationala, avand in vedere nevoile clientului si serveste clientul METRO in mod activ;
    * Monitorizeaza indicatorii de performanta si organizeaza activitatea consilierilor vanzari;
    * Coordoneaza distribuirea personalului din subordine intre diferitele locuri de munca conform necesitatilor;
    * Verifica gradul de pregatire al raioanelor pentru vanzare, asigura prezenta marfurilor la raft in mod direct, asigura prezenta preturilor langa produse, asigura informarea corecta si completa a clientului despre produse;
    * Asigura calitatea, prospetimea si termenul de valabilitate al produselor expuse in zona comerciala si in zona de depozitare;