Asistent Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group active.

Vezi toate job-urile Asistent Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.02.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, una dintre cele mai importante companii care activeaza in sistemul bancar, suntem in cautarea unui Asistent Manager.

    Cerinte:

    - Studii superioare;
    - Experienta profesionala anterioara similara de minim 6 luni;
    - Persoana organizata, cu abilitati de comunicare;
    - Cunostinte de operare Microsoft Windows;
    - Cunostinte foarte bune de limba engleza - obligatoriu

    Responsabilitati

    Principalele responsabilitati:

    - Primeste si redirectioneaza telefoanele primite in Sediul Central;
    - Primeste, analizeaza si redirectioneaza corespondenta pentru si catre membrii din - conducerea bancii;
    - Inregistreaza si indosariaza corespondenta, asigura transmiterea acesteia prin posta sau curierat rapid;
    - Organizeaza logistica pentru deplasari interne si externe ale membrilor din conducerea bancii;
    - Organizeaza logistica/protocolul pentru seminarii, intalniri in cadrul Sediului Central precum si in afara acestuia;
    - Efectueaza alte operatiuni administrative (receptioneaza si introduce pe fluxurile de aprobare facturi, contracte, alte documente).

    Alte informatii

    Oferim:
    - Pachet salarial atractiv;
    - Tichete de masa;
    - Program de lucru office L-V;
    - Contract pe perioada nederminata;
    - Training de specialitate in strainatate.