Tehnician Productie

Angajator: Gi Group
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 20.02.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    -studii superioare in domeniul tehnic;
    -2 ani experienta in asamblare sau fabricare;
    -disponibilitate pentru a lucra individual si in echipa, dupa instructiuni clare
    -candidatul ideal va fi proactiv, energic și, mai ales, un jucător de echipă
    -limba engleza - nivel avansat (limba germana este un plus)

    BENEFICII:

    -salariu atractiv
    -bonuri de masa
    -al-13-lea salariu
    -asigurare medicala

    Responsabilitati

    -testarea calitatii produselor;
    -monitorizarea și ajustarea proceselor de producție pentru atingerea targetelor calitative;
    -pregatirea materialelor de productie;
    -dezvoltarea, construirea sau testarea prototipurilor sau a produselor noi;
    -inspectarea calitativa a produselor finite si respectarea specificațiilor clientului;
    -pastrarea jurnalelor de productie;
    -planifica si urmareste lucrările pentru a îndeplini cerințele de producție și planificare;
    -pregatirea documentelor de productie;
    -configureaza și verifica funcționalitatea echipamentelor de siguranță;
    -respectarea reglementarilor, politicilor și procedurilor aplicabile în domeniul sănătății, siguranței și respectării mediului.