Arhivar - Chitila

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Farmacia Dona active.

Vezi toate job-urile Arhivar - Chitila active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Farmacia Dona
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Chitila
  • Actualizat la: 15.02.2019

    Farmacia DONA este unul dintre cele mai apreciate nume in retailul farmaceutic din Romania, cu o reputatie solida construita în cei peste 30 de ani de activitate. În fiecare zi, în oricare dintre cele peste 320 de Farmacii DONA vei intra, vei fi întampinat cu atentie, grija, dar mai ales cu respect. La fel ca tine, peste 2,5 milioane de pacienti trec lunar pragul Farmaciilor DONA.

    Peste 2.500 de profesionisti în domeniul sanatatii lucreaza în Grupul DONA, cu totii fiind devotati unui scop comun, acela de a asigura servicii farmaceutice la cel mai înalt nivel calitativ.

    Alatura-te si tu echipei DONA!

    Cerinte

    Dona. Logistica este in cautarea unui coleg care isi doreste sa faca parte dintr-o echipa de profesionisti dinamici si dedicati!

    Daca ai:

    Experienta de minimum 6 luni intr-o activitate similara
    Studii medii/ superioare
    Cunostinte operare PC si MS Office
    Abilitati de lucru cu documente si de gestionare a informatiilor
    Persoana organizata, responsabila si atenta la detalii
    Detinerea unui atestat/certificat de arhivar emis de catre o institutie abilitata din Romania (reprezinta avantaj)

    Responsabilitati

    Ce vei avea de facut:

    Arhivarea documentelor atat in format fizic, cat si in format electronic conform procedurii de lucru
    Verificarea materialelor care urmeaza a fi arhivate
    Urmărirea modulului de aplicare a nomenclatorului la constituirea dosarelor si a termenelor de pastrare;
    Asigurarea integritatii si confidentialitatii documentelelor
    Mentinerea relatiei cu responsabilul de arhivare la nivel de companie si urmeaza instructiunile de lucru

    Alte informatii

    Vei beneficia de:

    Salariul va fi direct proporțional cu experiența și abilitățile
    Tichete de masa
    Decontarea transportului (METROREX sau RATB) şi asigurarea transportului din Bucuresti cu autocarul companiei, până la Depozitul din Chitila
    Card reducere Farmaciile Dona
    Oportunitaţi de crestere si dezvoltare intr-o echipa tanara si dinamica

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (17)