Office Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Foodpanda active.

Vezi toate job-urile Office Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Foodpanda
Domeniu:
  • Altele
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.02.2019

    foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 5000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

    Cerinte

    Cerinte

    • Studii finalizate
    • Experienta minima pe un post similar este un atu
    • Disponibilitate la un program full time – 10:00-18:00, L-V
    • Bune cunostinte de Excel si PC in general
    • Cunostinte bune de limba engleza – intelegere si conversatie
    • Persoana organizata si capabila sa lucreze sub minima supraveghere
    • Capabilitatea de a-si organiza si prioritiza sarcinile

    Responsabilitati

    Pentru a sprijini dezvoltarea companiei si a echipei, suntem in cautarea unui Office Manager, care sa asigure bunul demers al activitatii de zi cu zi la sediul nostru. Ne dorim o persoana plina de energie, organizata si responsabila. Simtul umorului e necesar, precum si placerea de a te bucura de multe mese impreuna cu noi 

    • Asigura sprijin in planificarea calatoriilor de afaceri ale echipei manageriale (rezerva bilete avion, hotel etc.)
    • Asigura existenta stocului de papetarie necesar si da comanda catre furnizorii agreati
    • Asigura stocul de consumabile (apa, cafea, produse curatenie etc.)
    • Primeste si transmite corespondenta
    • Asigura sprijin in organizarea diverselor evenimente la birou

    Alte informatii

    Beneficii

    • Salariu motivant
    • Oportunitati reale de dezvoltare in cadrul companiei
    • Mediu de lucru placut
    • Decont abonamente transport
    • Bonuri de masa
    • Abonament medical la o clinica privata
    • Contract pe perioada nedeterminata

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (133)