Manufacturing Engineer Project Leader

Angajator: Gi Group
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Baia Mare
  • Oradea
  • Satu-Mare
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 18.01.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - conduce industrializarea produselor noi conform procedurilor Electrolux
    - asigura interfata cu departamentele R&D si Calitate
    - concepe si supervizeaza implementarea planului de industrializare
    - conduce proiecte specifice de inginerie de fabricație
    - pregăteste specificațiile tehnice pentru echipamente, inclusiv cerințele de siguranță, mediu și de economisire a energiei
    - analizeaza capacitatea de producție, configurarea proceselor de fabricație în conformitate cu strategia
    - sprijina programele de eficientizare si imbunatatire a proceselor

    Responsabilitati

    * studii superioare tehnice: inginerie / electronică / electrică
    * 2-3 ani experienta  în producția sau proiectarea aparatelor de uz casnic
    * experiența în managementul de proiect și introducerea de produse noi
    * experienta in activitati de inginerie industriala
    * cunoașterea standardelor și normelor relevante pentru proces și produs
    * limba engleza- nivel avansat
    * disponibililitate pentru deplasari

    Beneficii:

    * salariu atractiv
    * al-13-lea salariu
    * tichete de vacanta
    * bonus anual