Consultant Servicii Clienți

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Elicom active.

Vezi toate job-urile Consultant Servicii Clienți active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Elicom
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.02.2019

    Servicii Call Center inbound/outbound pentru mari companii multinationale si romanesti, din sectoare de activitate diverse, incepand cu servicii pentru companii din IT&C si pana la cele din FMCG.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la noul nostru coleg?

    - Abilitati dezvoltate de comunicare verbala si rezolvare a problemelor;
    - Orientare catre client, perseverenta si centrare pe rezultate;
    - Cunostinte bune de operare PC;
    - Disponibilitate de a lucra în weekend;

    Responsabilitati

    Te invitam cu drag sa ni te alaturi ca sa ne ajuti in:

    1. Acordarea suportului telefonic clienților și solicitărilor acestora (Inbound) cu program de lucru 6h/zi Luni-Vineri+ 2 weekend-uri/lună
    SAU
    2. Promovarea și vânzarea serviciilor Orange către clienții din portofoliu (Telesales) cu program de lucru 8h/zi Luni-Vineri (Telesales)

    Alte informatii

    Ce vei găsi la noi:

    - Salariu competitiv + Bonuri de masă;
    - Bonusuri de performanță
    - Progres profesional și dezvoltare personală (training-uri de specialitate, workshop-uri, competiții, petreceri tematice, teambuilding-uri);
    - Posibilități reale de promovare;
    - Respect și seriozitate;
    - Colaborare pe termen lung;
    - O echipă din care nu lipsește buna dispozitie.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (155)