Ofiter Credite Junior - Calarasi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE active.

Vezi toate job-urile Ofiter Credite Junior - Calarasi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Domeniu:
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Calarasi
  • Actualizat la: 24.11.2020

    Suntem o banca responsabila, implicandu-ne activ in programe de responsabilitate sociala si protejare a mediului. Prin actiuni proprii si parteneriate responsabile, compania intareste misiunea BNP Paribas in lume: investitii cu impact pozitiv asupra mediului.

    Sunem principalul promotor al creditului responsabil in Romania din 2005, iar produsele noastre pot fi accesate cu usurinta, direct in spatiile de vanzare (magazine si alte puncte de lucru), prin telefon sau online.

    Cerinte

    Iti doresti sa lucrezi in domeniul bancar dar nu ai experienta?
    Vino in echipa noastra si vei invata lucruri interesante!

    Ce abilitati iti sunt necesare pentru indeplinirea acestui rol?

    Atitudinea profesionista, orientata asupra nevoilor clientului.
    Optimismul si perseverenta sunt esentiale pentru a indeplini obiectivele activitatii.
    Abilitatile de vanzare si comunicare pot fi elemente cheie pentru o cariera de succes.

    Nu esti sigur sau convins ca te vei descurca?
    Vom fi alaturi de tine si vei avea suportul necesar din partea noastra.
    Activitatea va incepe cu un training de 2-3 saptamani care iti va oferi increderea de care ai nevoie!

    Responsabilitati

    Vei consilia clientii intr-o maniera placuta,oferindu-le informatii corecte, clare si complete.
    Te vei asigura de eligibilitatea clientilor interesati de obtinerea unui credit.
    Scopul principal al activitatii va fi finalitatea procesului de vanzare tinand seama de procedurile si normele interne.
    Vei prelua si rezolva reclamatiile clientilor asigurandu-te ca detii toate informatiile necesare gestionarii situatiei

    Alte informatii

    Beneficii:
    Un mediu de lucru placut, dinamic,cu multe oportunitati de dezvoltare profesionala in domeniul financiar-bancar.
    Posibilitatea de a lucra in cadrul unei multinationale cu o cultura organizationala solida.
    Participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala.
    Contract de munca pe o perioada nedeterminata.
    Tichete de masa(valoare tichet 15.09 lei).
    Bonus anual de performanta.
    24 zile concediu de odihna,in functie de vechimea in cadrul companiei se poate ajunge pana la 30 de zile de concediu pe an

    Calarasi, Constanta, Slobozia,

    Calarasi,

    Calarasi,

    Vezi job-uri similare (4)