Ofiter Credite Junior - Baia Mare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE active.

Vezi toate job-urile Ofiter Credite Junior - Baia Mare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Domeniu:
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Baia Mare
  • Actualizat la: 21.10.2019

    Suntem o banca responsabila, implicandu-ne activ in programe de responsabilitate sociala si protejare a mediului. Prin actiuni proprii si parteneriate responsabile, compania intareste misiunea BNP Paribas in lume: investitii cu impact pozitiv asupra mediului.

    Sunem principalul promotor al creditului responsabil in Romania din 2005, iar produsele noastre pot fi accesate cu usurinta, direct in spatiile de vanzare (magazine si alte puncte de lucru), prin telefon sau online.

    Cerinte

    Vino in echipa noastra daca:

    Ai o atitudine profesionista, orientata asupra nevoilor clientului
    Focusul tau este pe atingerea rezultatelor, esti o persoana pozitiva si creativa
    Detii excelente abilitati de interactionare si vanzare
    Studiile superioare sunt finalizate (sau in curs)
    Cunosti pachetul Microsoft Office
    Detii deja o experienta in operatiunile bancare (conditie optionala) sau te putem invata noi

    Responsabilitati

    Te invatam cum sa:

    Consiliezi clientii intr-o maniera placuta, oferind-le informatii corecte, clare si complete
    Te asiguri de eligibilitatea clientilor interesati de obtinerea unui credit
    Intocmesti documentatia necesara dosarului de credit daca clientul indeplineste standardele companiei
    Te asiguri de finalitatea procesului de vanzare tinand seama de procedurile si normele noastre
    Propui intotdeauna solutii de creditare tinand seama de nevoile clientului
    Preiei si rezolvi reclamatiile clientilor asigurandu-te ca detii toate informatiile necesare gestionarii situatiei
    Intocmesti rapoartele solicitate de superiorul direct

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Un mediu de lucru placut, dinamic,cu multe oportunitati de dezvoltare profesionala in domeniul financiar-bancar;
    • Posibilitatea de a lucra in cadrul unei multinationale cu o cultura organizationala solida;
    • Participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala;
    • Tichete de masa;
    • Contract de munca pe o perioada nedeterminata;

    Aplica fara CV
    Baia Mare,

    Baia Mare,

    Baia Mare,

    Vezi job-uri similare (6)