Asistent Fleet Manager Chiajna

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Macromex active.

Vezi toate job-urile Asistent Fleet Manager Chiajna active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: Macromex
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 10.04.2019
    Remote work: On-site

    Responsabilitati:

    • Extrage date din softuri dedicate si intocmeste situatii in Excel pentru diverse departamente;
    • Monitorizeaza datele de expirare a tuturor documentelor necesare autovehiculelor companiei cu ajutorul instrumentelor disponibile;
    • Intocmeste procese verbale de predare primire a autovehiculelor;
    • Solicita foile de parcurs ale autoturismelor din teritoriu;
    • Tine evidenta reviziilor autoturismelor flotei.

    Cerinte:

    • Studii medii/superioare;
    • Cunostintele din domeniul autovehiculelor rutiere reprezinta un avantaj;
    • Persoana organizata, atenta la detalii, disciplinata, serioasa;
    • Cunostinte solide de operare calculator, in special Excel;
    • Capacitate de comunicare si lucru in echipa;
    • Capacitate de organizare si prioritizare;
    • Putere de munca, seriozitate, implicare, precizie si atentie maxima in onorarea sarcinilor de lucru;
    • Obiectivitate in aprecierea problemelor, in analiza situatiilor specifice activitatii care o desfasoara;
    • Atitudine proactiva, civilizata in relatiile cu superiorii si colegii;
    • Permis conducere categ. B;
    • Cunostinte de lb. engleza;

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    Pachet salarial motivant, mediu de lucru dinamic, posibilitati de instruire si dezvoltare a carierei. Alte beneficii acordate de companie (tichete masa/cadou cu ocazia sarbatorilor Paste, Craciun, 1 Iunie, Abonament 7 Card, Pauza de Fructe, Bookster).

    Doar candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

    Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (68)