Director vanzari - proiect imobiliar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GVP Consulting active.

Vezi toate job-urile Director vanzari - proiect imobiliar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Angajator: GVP Consulting
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Manager
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 13.06.2019
    Scurta descriere a companiei

    Companie de consultanta

    Cerinte

    Cerinţele de baza:

    Studii superioare finalizate.
    Capabil sa utilizeze suita Office la un nivel mediu-avansat.
    Studii aprofundate in domeniul vanzarilor consultative.
    Cunostinte juridice specifice domeniului.
    Cunostinte de legislatie fiscala specifica demeniului.
    Cunoasterea limbii engleze.
    Experienta in domeniul vanzarilor imobiliare: intre 3-5 ani.
    Exprienta pe un post similar: minim 1.5 ani

    Profilul candidatului ideal:

    Orientat catre dezvoltare personala si profesionala continua.
    Isi organizeaza munca într-o manieră ordonată, clasificată, clară si sistematica.
    Capacitatea de a duce lucrurile la bun sfarsit, cu minima interventie din partea celorlalti.
    Isi asuma eforturile de a duce lucrurile la bun sfarsit in timpul convenit.
    Capacitatea de a tratat propiile greselile ca oportunitati de invatare, astfel incat situatiile similare sa nu fie repetate.
    Deschidere si responsabilitate fata de valorile etice general valabile.
    Capacitatea de analiza si sinteza.
    Capacitatea de a comunica eficient oral si scris, astfel incat sa se faca inteles de interlocutor.
    Se adapteaza, intelege si comunica cu diferite tipuri de personalitati.
    Capacitatea de a-i convinde pe ceilalti cu argumente.

    Responsabilitati

    Realizarea si implementarea sistemului de vanari
    Realizarea si executia strategiei de vanzari
    Vanzarea produselor si serviciilor
    Gestionarea incasarilor
    Managementul echipei de vanzari
    Gesionarea relatiei cu celelalte departamente ale companiei

    Alte informatii

    Sistem de salarizare si beneficii:

    Sistem de salarizare
    Salariu fix + Bonus de performata

    Descrierea companiei:

    Compania activeaza in domeniul dezvoltarilor imobiiliare, avand la activ proiecte de referinta livarte cu succes si proiecte aflate in desfasurare, ce cuprind sute de apartamente.
    Expertiza companiei in domeniul constructiilor si dezvoltarii de proiecte, precum si amplasarea proiectelor in zone de maxim interes, reprezinta o investitie in viitor pentru fiecare client.
    Proiectele companiei au la baza viziunea fara compromisuri, reusind sa imbine nevoile unui unui ansamblu rezidential cu confortul unui camin la standarde europene.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    6000 - 9000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (33)