ARHIVIST

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ZIPPER ROMANIA active.

Vezi toate job-urile ARHIVIST active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: ZIPPER ROMANIA
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Productie
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.02.2019

    Zipper Romania acopera cu succes nevoile companiilor de optimizare a fluxurilor interne de date si documente prin solutii si servicii de automatizare si prelucrare a datelor si documentelor receptionate, vehiculate sau expediate intr-o companie si asigura un suport solid pentru reducerea costurilor si a timpului de procesare. Experienta de peste 10 ani in automatizarea datelor si documentelor, acreditarile, certificarile ISO si cifra de afaceri, aduc o vizune clara asupra modului de lucru si garantiei pe care Zipper Romania o ofera companiilor cu care lucreaza si potentialilor clienti.

    Cerinte

    • Studii superioare finalizate
    • Calificare in arhivistica

    Responsabilitati

    o Asigurarea prelucrarii colectiilor de documente;
    o Conservarea informatiilor si arhivarea acestora;
    o Stabilirea valoarii istorice si practice a documentelor;
    o Elaborarea instrumentelor de lucru pentru pastrarea in siguranta a inregistrarilor si documentelor de valoare;
    o Constituirea si administrarea arhivei conform criteriilor stabilite in nomenclator;
    o Verificarea existentei si valabilitatii documentelor necesare.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?
    • Pachet salarial si de beneficii incluzand printre altele tichete de masa si decontul transportului
    • Programe de dezvoltare profesionala si personala

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Otopeni, Ploiesti,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (417)