Asistent vanzari in CCC Coresi Brasov

Angajator: CCC
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 21.03.2019

    Echipa CCC este dinamica, potrivita pentru persoane care isi doresc sa se dezvolte profesional in domeniul Comert/Retail si care isi doresc o cariera in Vanzari.

    Cerinte

    Am aprecia la tine:

    • Atitudinea entuziasta si zambetul
    • Flexibilitatea si disponibilitatea de a lucra in ture si in zilele de week-end
    • Capacitatea de a interactiona cu usurinta cu clientii

    Responsabilitati

    Ce ar trebui sa faci:

    • Sa promovezi si vinzi produsele companiei
    • Sa asiguri un proces de incasare corect
    • Sa pastrezi o imagine comerciala a magazinului
    • Sa devii un specialist in produse de incaltaminte si accesorii

    Alte informatii

    Ce iti oferim:

    • Posibilitati reale de avansare si crestere profesionala;
    • Flexibilitatea programului
    • Tichete de masa
    • Bonusuri
    • Discount la produsele din magazin